Kontakt

Dalen Idrettslag © 2019

Kontaktinformasjon

Adresse:

Dalen Idrettslag

Kinnveien 82, 1903 Gan

post@dalenil.no

Faktura til Dalen IL kan sendes til: kasserer@dalenil.no

Org.nr: 984 439 539

Bankgiro: 1140 69 41134

Vipps til klubbkonto: 22583

Styret:

Leder: Thomas A. Sagen, tlf. 900 63 604 tasagen@dalenil.no

Nestleder: Hanna Caquet, tlf. 913 19 023 hanna@dalenil.no

Sekretær: Mona Holtedahl, 976 91 313 mona@dalenil.no

Kasserer: Evelyn Lindheim-Eriksen, tlf. 416 55 570 kasserer@dalenil.no

Styremedlem: Ewelina Sternal, tlf. 990 56 752  ewelina@dalenil.no

Styremedlem: Henning Blom, tlf. 980 04 111 henning@dalenil.no

Styremedlem: Hanne Bartnes, tlf. 917 895 41 hanne@dalenil.no

Styremedlem: et styremedlem har fratrådt i perioden

Varamedlem: Siri Finstad, tlf. 415 45 581 siri@dalenil.no

Fotballgruppa:

Adm. Leder: Thomas A. Sagen, tlf. 900 63 604 fotball@dalenil.no

Sportslig Leder: Per Mathisen, tlf. 909 25 598  sportsligleder@dalenil.no

Materialforvalter: Mona og Inghild, tlf. 976 91 313 materiell@dalenil.no

Leder M-2011: Lars T. Fredriksen tlf. 918 53 186 M2011@dalenil.no

Leder G-2010: Marta Marciniak, tlf. 966 70 117 M2010@dalenil.no

Leder J-2010: Siv-Lillian H. Amundsen, tlf. 926 50 187 J2010@dalenil.no

Leder M-2008: Mona Holtedahl, 976 91 313 mona@dalenil.no

Leder M-2006: Inghild S. Sleipnæs, tlf. 901 12 225 M2006@dalenil.no

Leder J-2006: Cecilie Danstorp, tlf. 995 27 558 J2006@dalenil.no

Leder Menn senior: Thomas A. Sagen, tlf. 900 63 604 tasagen@dalenil.no

Leder Damer 7er: Aleksandra Barzdiene, tlf. 968 73 022 damer@dalenil.no

FFO - Fotballfritidsordningen Telenor Xtra:

Kontaktadresse: FFO@dalenil.no

Allidretten:

Foreldrevakt: gruppa er i øyeblikket ikke aktiv  allidrett@dalenil.no

Fitness & Zumba

Leder: Hanna Sirko, tlf. 988 09 454 fitness@dalenil.no

Innebandy grupppa:

Leder: Geir Johansen, tlf. 905 91 463 innebandy@dalenil.no

Øvrige roller:

Leie av bane, Thomas A. Sagen, tlf. 900 63 604 bane@dalenil.no


Leder av Valgkomiteen: Hege A. Johansen, tlf. 957 49 250 valg@dalenil.no


Dugnadsgruppe for Dalheim (frivillige): noen@dalenil.no


DIL-posten (redaksjonen): dilposten@dalenil.no

Leie av Dalheim, tlf. 991 24 200 - se egen webside www.dalheim.nu

Kiosk ansvarlig Dalheim: Rune og Lill Gundersen - kiosk@dalenil.no

Web: Thomas A. Sagen, tlf. 900 63 604 webmaster@dalenil.no

Stiftet 27.12 1921

Aktivitetsplan 2019 »

Se kalender med viktige 

datoer og hendelser.

DIL-posten nr. 1/19 »

Les om våre aktiviteter

for sesongen 2019.

Sportsplan 2019-2021 »

Les klubbens styringsplan for all aktivitet i fotballgruppa.

Login til Min Idrett »

Her kan du administrere

ditt medlemskap.

Gå til NFF Dalen IL »

Her finner du informasjon

fra NFF Akershus.

S2S Treningsøkta.no »

Alle spillere og foresatte i

fotballgruppa har egen login.

Gratis LSK billett »

Meld din interesse for  

gratis billett til Åråsen her

Se bildegalleriet her »

Her finner du bilder fra

klubbens aktiviteter.

Spillershopen online »

Kjøp overtrekk og annet

klubbtøy i egen nettbutikk

DIL online bibliotek »

Vi har et online arkiv som

du kan følge på nett.

Hva gjør jeg ved skade »

Les om fotballforsikringen 

og meld fra om skade her.

Siste resultater:

25. juni  J14 serie 2. div

Løvenstad - Dalen: 2-5


20. juni A-laget 7. div

Åkrene - Dalen : 1-2


20. juni G14 serie 4. div

Lørenskog - Dalen : 0-16