Kontakt

Dalen Idrettslag © 2019

Kontaktinformasjon

Adresse:

Dalen Idrettslag

Kinnveien 82, 1903 Gan

post@dalenil.no

Faktura til Dalen IL kan sendes til: kasserer@dalenil.no

Org.nr: 984 439 539

Bankgiro: 1140 69 41134

Vipps til klubbkonto: 22583

Styret:

Leder: Thomas A. Sagen, tlf. 900 63 604 tasagen@dalenil.no

Nestleder: Hans-Gunnar Sleipnæs, tlf. 900 29 004 hgs@dalenil.no

Sekretær: Mona Holtedahl, 976 91 313 mona@dalenil.no

Kasserer: Evelyn Lindheim-Eriksen, tlf. 416 55 570 kasserer@dalenil.no

Styremedlem: Ewelina Sternal, tlf. 990 56 752  ewelina@dalenil.no

Styremedlem: Hanna Caquet, tlf. 913 19 023 hanna@dalenil.no

Styremedlem: Hanne Bartnes, tlf. 917 895 41 hanne@dalenil.no

Styremedlem: Henning Blom, tlf. 980 04 111 henning@dalenil.no

Varamedlem: Siri Finstad, tlf. 415 45 581 siri@dalenil.no

Fotballgruppa:

Adm. Leder: Thomas A. Sagen, tlf. 900 63 604 fotball@dalenil.no

Sportslig Leder: Per Mathisen, tlf. 909 25 598  sportsligleder@dalenil.no

Materialforvalter: Mona og Inghild, tlf. 976 91 313 materiell@dalenil.no

Leder M-2011: Lars T. Fredriksen tlf. 918 53 186 M2011@dalenil.no

Leder G-2010: Marta Marciniak, tlf. 966 70 117 M2010@dalenil.no

Leder J-2010: Siv-Lillian H. Amundsen, tlf. 926 50 187 J2010@dalenil.no

Leder M-2008: Aleksandra Barzdiene, tlf. 968 73 022  M2008@dalenil.no

Leder M-2006: Inghild S. Sleipnæs, tlf. 901 12 225  M2006@dalenil.no

Leder J-2006: Cecilie Danstorp, tlf. 995 27 558  J2006@dalenil.no

Leder Menn 7er: Dagfinn Olsen, tlf. 903 66 525 oldboys@dalenil.no

Leder Damer 7er: Aleksandra Barzdiene, tlf. 968 73 022 damer@dalenil.no

Leder Menn A-lag: Thomas A. Sagen, tlf. 900 63 604  a-lag@dalenil.no  

FFO - Fotballfritidsordningen Telenor Xtra:

Trener: Malin Fuløp, tlf. 900 61 070  FFO@dalenil.no

Allidretten:

Foreldrevakt: Nina Johansen, tel. 917 31 572 allidrett@dalenil.no

Fitness & Zumba

Leder: Hanna Sirko, tlf. 988 09 454 fitness@dalenil.no

Innebandy grupppa:

Leder: Geir Johansen, tlf. 905 91 463 innebandy@dalenil.no

Øvrige roller:

Leie av bane, Thomas A. Sagen, tlf. 900 63 604 bane@dalenil.no

 

Leder av Valgkomiteen: Hege A. Johansen, tlf. 957 49 250 valg@dalenil.no

 

Dugnadsgruppe for Dalheim (frivillige): noen@dalenil.no

 

DIL-posten (redaksjonen): dilposten@dalenil.no

 

Leie av Dalheim, tlf. 991 24 200 - se egen webside www.dalheim.nu

Kiosk ansvarlig Dalheim: Rune og Lill Gundersen - kiosk@dalenil.no

Web: Thomas A. Sagen, tlf. 900 63 604 webmaster@dalenil.no

Stiftet 27.12 1921

Aktivitetsplan 2019 »

Se kalender med viktige

datoer og hendelser.

DIL-posten nr. 3/18 »

Les om våre aktiviteter

og se bilder fra våre lag.

Hva gjør jeg ved skade »

Les om fotballforsikringen

og meld fra om skade her.

Login til Min Idrett »

Her kan du administrere

ditt medlemskap.

Gå til NFF Dalen IL »

Her finner du informasjon

fra NFF Akershus.

S2S Treningsøkta.no »

Alle spillere og foresatte i

fotballgruppa har egen login.

Referat fra styremøter »

Du kan følge med på

styrets arbeid og vedtak.

Se bildegalleriet her »

Her finner du bilder fra

klubbens aktiviteter.

Spillershopen online »

Kjøp overtrekk og annet

klubbtøy i egen nettbutikk

DIL online bibliotek »

Vi har et online arkiv som

du kan følge på nett.

Se vår Sportsplan her »

Se klubbens nye plan

fra Sportslig utvalg her.

Siste resultater:

28. feb A-lag Obos cup

Sand - Dalen : 3-2

 

12. feb A-lag damer 7er

Dalen - Frogner : 3-4

 

10. feb A-lag Obos cup

Dalen - Lørenskog : 2-3